Search
Search

درباره ما

داستان مبل سلما

آغاز راه

کسب و کار خانوادگی مبل سلما ابتدا کار خود را در یک کارگاه خانوادگی  به همراه اعضای خانواده در یکی از شهرستان های اطراف تهران شروع کرد.ابتدای مسیر بود و مبل سلما برند سرشناس امروزی نبود اما رویاهای بزرگ و ایده های خاص  در کنار پشتکار  نیم قرن است که همراه برند سلما است

طراحی های برند سلما

برند سلما در کنار الگوبرداری از تولیدات و نمونه های مشابه خارجی، از گروه طراحان داخلی و خارجی تیم طراحی ویژه ای را برای خلق هنری با شکوه و بی همتا در صنعت مبلمان تشکیل داده و با آنها همکاری میکند.

ویژگی های مبل سلما

ظرافت،زیبایی ، شکوه و جلال در کنار اصالت می تواند ترکیبی تکرار نشدنی در مبلمان کلاسیک باشد.تفاوت ما در خلاقیت و کیفیت منحصربه فرد ماست.مبل سلما فراتر از تکرار بوده ،است و خواهد بود

کیفیت مبلمان سلما

چیزی که ظرافت و زیبایی را تکمیل میکند ، کیفیت است .کیفیت همان چیزی ایت که مبل سلما آن را برای تمام مشتریانش به ارمغان آورده است.مگر نه اینکه مبل سلامی به زیبایی و کیفیت شناخته شده است.ما در برند مبل سلما تولیداتمان را به مدت سه سال تضمین میکنیم.

قدمت

خرسندیم که تجربه نیم قرنی برند سلما در کنار شما عزیزان سرشار از افتخار و رضایت. بوده است.نیم قرن خلاقیت،نیم قرن ظرافت و. زیبایی در کنار کیفیت غرور آمیزترین دست آورد ما در کنارتان است.

مبلمان سلما یکی از پیشکسوتان در تولید مبل کلاسیک ، آرت دکو و سرویس خواب در طرح های گوناگون می باشد. که با بیش از نیم قرن تجریه در این صنعت فعالیت می نماید. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری سطح فعالیت خویش را با طرح های روز دنیا بهینه نموده و همچنان جهت بهبود کیفیت محصولات گام بر می دارد همچنین قابل ذکر است کیفیت محصولات مبل سلما با محصولات مشابه خارجی کاملا قابل رقابت می باشد.